Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Format
ka: ფორმატი

en: Fields
ka: ველები

en: am
ka: დილის

en: pm
ka: საღამოს
