Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Required
kk: Қажетті

en: Fields
kk: Өрістер

en: am
kk: ертенгі уақыт

en: Optional
kk: Міндетті емес
