Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Required
ku: پێویستە

en: Format
ku: فۆرمات

en: am
ku: ب.ن.

en: pm
ku: پ.ن.

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە
