Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Required
oc: Requesit

en: Fields
oc: Camps

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Granularity
oc: Granularitat
