Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Required
fa: اجباری

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Fields
fa: میدانها

en: am
fa: ق‌ظ

en: pm
fa: ب‌ظ

en: Optional
fa: اختیاری

en: Granularity
fa: تدریجی
