Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Required
ta: தேவை

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: am
ta: முப

en: pm
ta: பிப

en: Optional
ta: விருப்புரிமை
