Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: None
vi: Không có

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Format
vi: Định dạng

en: Fields
vi: Các trường

en: am
vi: sa

en: pm
vi: ch

en: Optional
vi: Tùy chọn
