Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Required
az: Tələb olunur

en: Fields
az: Sahələr

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Granularity
az: Qranulyarlıq
