Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Required
fi: Pakollinen

en: Format
fi: Muoto

en: Fields
fi: Kentät

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso
