Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: None
is: Engin

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Format
is: Stílsnið

en: Fields
is: Svæði

en: am
is: f.h

en: pm
is: e.h

en: Optional
is: Valkvætt
