Slim Time (7.x-1.1-rc3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Format
lt: Formatas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Optional
lt: Pasirinktinis
