Slim Time (7.x-1.1-rc5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Format
te: ఆకృతి

en: am
te: తొలి

en: pm
te: మలి

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: Granularity
te: కణికత
