Slovak Drupal Installation Profile (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Download
ast: Baxar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Update
ast: Anovar

en: Modules
ast: Preseos

en: Available updates
ast: Hai versiones nueves

en: Up to date
ast: Anováu

en: Update available
ast: Hai una versión nueva

en: Languages
ast: Llingües

en: warning
ast: avisu

en: Set up translations
ast: Configurar les tornes

en: Error importing interface translations
ast: Fallu al importar les tornes d'interfaz
