Slovak Drupal Installation Profile (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Modules
ka: მოდულები

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: Themes
ka: თემები

en: Set up translations
ka: თარგმანის დაყენება

en: Error opening socket @socket
ka: შეცდომა ასოკეტის გახსნისას @socket
