Slovak Drupal Installation Profile (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (1469 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: קודם

en: Next
he: הבא

en: select
he: בחירה

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: context
he: הקשר

en: delete
he: מחק

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: approve
he: אשר

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: כינוי

en: Private
he: פרטי

en: Development
he: פיתוח

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר

en: Replies
he: תגובות

en: Last Post
he: פרסום אחרון

en: Closed
he: סגור

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: הצג את ההמשך

en: more
he: עוד

en: Enable
he: איפשור

en: Disable
he: השבתה

en: Article
he: כתבה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: On
he: על

en: Tags
he: תגיות

en: Block title
he: כותרת התיבה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Go
he: לך

en: view
he: הצג

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Login
he: התחבר

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: ארץ

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Types
he: סוגים

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Required
he: נדרש

en: root
he: שורש

en: Parent
he: אב

en: Parents
he: אבות

en: Depth
he: עומק

en: none
he: ללא

en: Category
he: סיווג

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: הזנה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: ייצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Description field
he: שדה תאור

en: settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: סיכום

en: Update
he: עדכן

en: Open
he: פתח

en: Top
he: למעלה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Core
he: ליבה

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: גישה

en: Add
he: הוסף

en: View
he: תצוגה

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Dimensions
he: ממדים

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Modules
he: רכיבים

en: Display
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג פריט תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: עיצוב

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: Permitted file extensions
he: סיומות קבצים מותרות

en: n/a
he: לא זמין

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Mail
he: דואר

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Continue
he: המשך

en: Configure
he: הגדר

en: Files
he: קבצים

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: צור קשר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Separator
he: מפריד

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Expanded
he: מורחב

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
he: אופציונלי. השורות הכבדות יותר בתפריט שוקעות למטה בעוד שהקלות יותר ממוקמות ליד ראש התפריט.

en: All
he: הכל

en: Access log
he: יומן גישה

en: Active
he: פעיל

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: תיבה

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Page
he: דף

en: Pager ID
he: מזהה ביפר

en: Bottom
he: למטה

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Submission information
he: מידע אודות הטופס שנשלח

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Not found
he: לא נמצא

en: Off
he: כבוי

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Header
he: כותרת

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Inline
he: מוטבע

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: From
he: מ

en: Aggregator category
he: סיווג הצובר

en: Aggregator feed
he: הזנת צובר

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Delta
he: דלתא

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Score
he: ציון

en: Published
he: מפורסם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Term
he: מושג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Field name
he: שם שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: Widget type
he: סוג רכיב גרפי

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: %time ago
he: לפני %ago

en: Advanced
he: מתקדם

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Up
he: למעלה

en: Performance
he: ביצועים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Maximum
he: מקסימום

en: Bar
he: סרגל

en: Medium
he: אמצעי

en: Media
he: מדיה

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Month
he: חודש

en: System
he: מערכת

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Current
he: נוכחי

en: Address
he: כתובת

en: Terms
he: תגיות

en: Desc
he: יורד

en: OR
he: או

en: Company
he: חברה

en: node
he: פריט תוכן

en: Transliteration
he: תעתיק

en: General
he: כללי

en: Recent posts
he: פרסומים אחרונים

en: Recent posts for %1
he: תכנים אחרונים מאת  %1

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Security
he: בטיחות

en: Other
he: אחר

en: Navigation
he: ניווט

en: Basic
he: בסיסי

en: List type
he: סוג רשימה

en: Role
he: תפקיד

en: Select all
he: בחר הכל

en: User login
he: כניסה

en: Blog
he: בלוג

en: Link text
he: כותרת קישור התפריט

en: String
he: מחרוזת

en: Case
he: פנייה

en: Users
he: חברי האתר

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Both
he: שנייהם

en: Last
he: אחרון

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Argument
he: ארגומנט

en: Anonymous
he: אנונימי

en: <All>
he: <הכל>

en: Edit view
he: ערוך היבט

en: Override
he: דרוס

en: Clone
he: שכפל

en: Administer views
he: ניהול היבטים

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Down
he: למטה

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Optional
he: אפשרי

en: Order
he: הזמנה

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
he: שם ההיבט צריך להיות אלפאנומרי או קווים תחתיים בלבד.

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Random
he: אקראי

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Position
he: מיקום

en: Integer
he: שלם

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Editor appearance
he: מראה העורך

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Close
he: סגור

en: filters
he: מסננים

en: File browser settings
he: הגדרות סייר קבצים

en: Term description
he: תאור המושג

en: fields
he: שדות

en: Operation
he: פעולה

en: reply
he: השב

en: Tracker
he: מעקב

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: City
he: עיר

en: Collapsed
he: מכווץ

en: with comments
he: עם תגובות

en: without comments
he: ללא תגובות

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Full
he: מלא

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Rules
he: כללים

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Guam
he: גואם

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Palau
he: פלאו

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Authoring information
he: מידע על המחבר

en: Hidden
he: מוסתר

en: Approved
he: מאושר

en: minute
he: דקה

en: Show
he: הצג

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: WIDTHxHEIGHT
he: רוחבxגובה

en: Maximum file size per upload
he: גודל קובץ מירבי לכל העלאה

en: Timer
he: טיימר

en: Change
he: חשב

en: in
he: ב

en: Messages
he: מסרים

en: Edit term
he: עדכן נושא

en: Token
he: אסימון

en: Feeds
he: הזנות

en: Clear
he: ניקוי

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Source
he: מקור

en: Display all menu items
he: הראה את כל פריטי התפריט

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Search results
he: תוצאות החיפוש

en: Your search yielded no results
he: לא נמצאו תוצאות.

en: Front page
he: דף ראשי

en: Replacement patterns
he: תבניות שמורות לשימוש בשם הקובץ

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Languages
he: שפות

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Activity
he: פעילות

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: First
he: ראשון

en: Query
he: שאילתה

en: Configure block
he: הגדרות תיבה

en: Block name
he: שם התיבה

en: hour
he: שעה

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניות

en: Select list
he: בחר רשימה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Alignment
he: יישור

en: Link label
he: תווית הקישור

en: Revert
he: שחזר

en: Empty
he: ריק

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: Log out
he: יציאה

en: views
he: היבטים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: People
he: משתמשים

en: warning
he: אזהרות

en: Blocked
he: חסום

en: or
he: או

en: Results
he: תוצאות

en: open
he: פתוח

en: Visitor
he: אורח

en: Parent term
he: מושג אב

en: Parent terms
he: סיווגי אב בהיררכייה

en: All blogs
he: כל הבלוגים

en: Style
he: סגנון

en: Forums
he: פורומים

en: revert
he: שחזר

en: Session
he: תהליך

en: Permissions
he: הרשאות

en: All tags
he: כל התגיות

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Product
he: מוצר

en: Changed
he: שונה

en: Completed
he: בוצע

en: Reverse
he: הפוך

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: Not published
he: טרם פורסם

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
he: הגדרות ה-PHP מגבילות את גודל הקבצים לכל העלאה ל-%size.

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Unformatted
he: לא מעוצב

en: Documents
he: מסמכים

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: New comments
he: הערות חדשות

en: Relationships
he: יחסים

en: Plural
he: רבים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: image
he: תמונה

en: Oldest first
he: ישן תחילה

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: Loading...
he: טוען...

en: Privacy
he: פרטיות

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Sticky
he: דביק

en: Ok
he: בסדר

en: cancel
he: בטל

en: Tabs
he: לשוניות

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Storage
he: אחסון

en: Line break converter
he: ממיר מעברי שורה

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Photo
he: תמונה

en: Submissions
he: טפסים מלאים

en: Analysis
he: ניתוח המידע

en: Submitted values are
he: הערכים שנשלחו

en: Webforms
he: טפסים

en: View and edit all the available webforms on your site.
he: הצגה ועריכה של הטפסים הקיימים באתר.

en: Webform
he: טופס

en: Global configuration of webform functionality.
he: תצורה כוללת של פונקציונאליות טופס.

en: ever
he: אי פעם

en: every hour
he: כל שעה

en: every day
he: כל יום

en: every week
he: כל שבוע

en: Submission #@sid
he: משלוח #@sid

en: Previous submission
he: משלוח קודם

en: Next submission
he: משלוח הבא

en: Submitted by !name
he: נשלח ע"י !name

en: Next Page >
he: דף הבא >

en: < Previous Page
he: < דף קודם

en: Illegal information. Data not submitted.
he: מידע לא מאופשר. הנתונים לא נשלחו.

en: Go back to the form
he: חזרה לטופס

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
he: מאפשר יצירת טפסים ושאלונים.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Timezone
he: אזור זמן

en: Presents month, day, and year fields.
he: מציג שדות של יום, חודש ושנה.

en: User uploaded file
he: קובץ שהועלה ע"י משתמש

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
he: אפשרות ליצירת רשימות לבחירה כתיבות, כפתורי רדיו, או רשימות.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
he: אזור הכולל אפשרות להקלדת מספר רב של שורות טקסט.

en: Basic textfield type.
he: שדה טקסט בסיסי.

en: Apply
he: התאמה

en: Select
he: בחר

en: You must select a node.
he: עליך לבחור פריט תוכן.

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הנושאים שברצונך לחפש.

en: Bold
he: מודגש

en: Information
he: מידע

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Simple
he: פשוט

en: Double
he: הכפל

en: Translation
he: תרגום

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: Menus
he: תפריטים

en: Above
he: מעל

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Add another item
he: הוספת פריט אחר

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Text area
he: אזור טקסט

en: Used in
he: משמש ב-

en: Decimal
he: דצימלי

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: Publish
he: פרסם

en: Permission
he: הרשאה

en: Grid
he: רשת

en: Italic
he: אלכסון

en: Hide
he: הסתרה

en: Submission settings
he: הגדרות הגשה

en: Global
he: כללי

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Examples:
he: דוגמאות:

en: Image gallery
he: גלרית תמונות

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Add new profile
he: הוספת פרופיל חדש

en: Thread
he: שרשור

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת

en: Distinct
he: נפרד

en: Delete aliases
he: מחיקת כתובות חילופיות

en: Automatic alias
he: מיקום אוטומטי

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
he: מחיקת כל הכתובות החלופיות. סה"כ ימחקו %count כתובות חלופיות.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
he: מחיקת כל הכתובות החלופיות של @label. סה"כ ימחקו %count כתובות חלופיות.

en: Delete aliases now!
he: מחיקת הכתובות החלופיות כעת!

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Contexts
he: הקשרים

en: Skin
he: עיצוב

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Loading
he: טוען

en: Rearrange
he: סדר מחדש

en: ok
he: בסדר

en: empty
he: ריק

en: All types
he: כל סוג

en: Aggregator
he: צובר

en: Attach to
he: צרף ל

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Context
he: הקשר

en: General form
he: טופס כללי

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en: !a comments per page
he: !a תגובות לעמוד

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Close window
he: סגור חלון

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Panel settings
he: הגדרות פאנל

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Panel
he: פאנל

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Use pager
he: שימוש ב Pager

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור עוד

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Book parent
he: אב הספר

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: contains
he: מכיל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Print
he: הדפסה

en: Locked
he: נעול

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Check for updates
he: בדוק האם ישנם עדכונים

en: No update data available
he: אין נתוני עדכון זמינים

en: No name
he: ללא שם

en: Finish
he: סיום

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל לתצוגה

en: Or
he: או

en: Underline
he: קו תחתון

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: About
he: אודות

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Update mode
he: תצורת העדכון

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מין לפי @s

en: and
he: וגם

en: Popup
he: חלון מוקפץ

en: Add @type
he: הוסף @type

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Author's website
he: אתר המחבר

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיין לפי סדר השרשור. כל תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: Reply-to link
he: קישור מענה ל

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: field
he: שדה

en: Depends on: !dependencies
he: תלוי ב:!dependencies

en: clone
he: שכפול

en: Week @week
he: שבוע @week

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
he: יבוא תרגום נכשל: הקובץ %filename לא קריא.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgstr" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid_plural" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: שגיאת תחביר בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr[]" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: הקובץ מסתיים באופן לא צפוי בשורה %line.

en: Time ago
he: לפני זמן

en: Create @name
he: יצירת @name

en: The taxonomy vocabulary ID
he: מזהה אוצר המילים של הטקסונומיה

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he: @module (<span class="admin-disabled">מושבת</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: Embed
he: הטמע

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Activities
he: פעילויות

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: Patterns
he: דפוסים

en: Entity type
he: סוג ישות

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Validator
he: מאמת

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Inherit
he: תירש

en: Mime type
he: סוג Mime

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
he: גודל התמונה המרבי המותר (לדוגמה640x480). הגדר 0 כדי שלא תהיה הגבלה. אם מותקנת <a href="!image-toolkit-link">ערכת כלים לתמונות</a>, קבצים מעל גודל זה יוקטנו בהתאם.

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: Run cron
he: הרץ cron

en: Run updates
he: בדוק עידכונים

en: Disabled these modules: !module-list.
he: בטל את הרכיבים האלו: !module-list.

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: of
he: של

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
he: גודל הקובץ %filesize חורג מגודל הקובתץ המירבי %maxsize.

en: No link
he: אין קישור

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: IP address
he: כתובת IP

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Variants
he: וריאנטים

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: File browser
he: סייר קבצים

en: Maximum image resolution
he: רזולוציה מירבית לתמונה

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: Illegal choice %choice in !name element.
he: אי אפשר לבחור '%choice' בפריט !name.

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: Revision information
he: מידע מהדורה

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Show All
he: הצג הכל

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: The comment you are replying to does not exist.
he: התגובה אליה אתה מגיב לא קיימת.

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Security filters
he: מסנני אבטחה

en: Security settings
he: הגדרות אבטחה

en: Configure the rich text editor.
he: הגדרות עורך עשיר.

en: Upload date
he: העלה תאריך

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Title plus teaser
he: כותרת בתוספת טיזר

en: Front page feed
he: הזנה לדף הפתיחה

en: Primary
he: ראשי

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Track translation sets as one unit
he: עקוב אחר ערכות תרגום כיחידה אחת

en: No role
he: אין תפקיד

en: View link
he: קישור להיבט

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: Delete link
he: מחק קישור

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Localization
he: לוקליזציה

en: locale
he: מיקום

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: Has Avatar
he: יש avatar

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
he: לא נשלחו נתונים עדיין באמצעות טופס זה. <a href="!url">הצגת הטופס</a>.

en: sorted by
he: מיון לפי

en: Secondary
he: משני

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי

en: Numeric
he: מספרי

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: form
he: טופס

en: Edit link
he: ערוך קישור

en: The results of this submission may be viewed at:
he: אפשר לראות את התוצאות של מה שנשלח ב:

en: Showing all results.
he: הצגת כל התוצאות.

en: @total results total.
he: @total תוצאות סה"כ.

en: The entered email address %address is not a valid address.
he: כתובת הדוא"ל שהוכנסה %address אינה כתובת תקנית.

en: Submissions for this form are closed.
he: אפשרות המשלוח עבור טופס זה נסגרה.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
he: יש <a href="!login">להתחבר</a> או <a href="!register">להירשם</a> כדי לצפות בטופס זה.

en: You do not have permission to view this form.
he: אין לך הרשאה לצפות בטופס זה.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
he: כבר שלחת טופס זה מס' פעמים מקסימלי (@count).

en: You have already submitted this form.
he: כבר שלחת טופס זה.

en: You may not submit another entry at this time.
he: לא תוכל/י לשלוח רישום נוסף הפעם.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
he: <a href="!url">צפיה בפריטים הקודמים ששלחת</a>.

en: Default subject
he: נושא ברירת-מחדל

en: Form submission from: %title
he: הטופס נשלח מ: %title

en: Allow cookies for tracking submissions
he: יש לאפשר עוגיות כדי לעקוב אחרי המשלוחים

en: Form: !form
he: טופס: !form

en: Submission updated.
he: המידע שנשלח עודכן.

en: Thank you, your submission has been received.
he: תודה, המידע ששלחת התקבל.

en: Form components
he: מרכיבי הטופס

en: User timezone
he: אזור זמן משתמש

en: Entered !name is not a valid date.
he: ה !name שנרשם אינו תאריך תקני.

en: %value is not a valid email address.
he: %value איננו כתובת דוא"ל חוקית.

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
he: שדה זה חבוי מהגולש אך הערכים שלו נשלחים יחד עם הטופס.

en: Examples: $, #, -.
he: דוגמאות: $, #, -.

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: Translation updates
he: עדכוני תרגום

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים

en: Broken handler @table.@field
he: מטפל שבור @table.@field

en: Skipping broken view @view
he: מדלג על ההיבט השבור @view

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Create customized lists and queries from your database.
he: צור רשימות מותאמות אישית ושאילתות ממסד הנתונים.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
he: ממשק ניהול להיבטים. ללא מודול זה לא ניתן ליצור או לערוך היבטים.

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Case in path
he: פניה בנתיב

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Rewrite the output of this field
he: כתוב מחדש את הפלט של שדה זה

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim this field to a maximum length
he: קצר שדה זה לאורך המירבי

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Add an ellipsis
he: הוסף שלוש נקודות

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
he: אם נבחר, יתווסף "..." לשדה שקוצר.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
he: אם נבחר, כל תגיות ה-HTML תוסרנה.

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
he: אם נבחר, מתקן ה-HTML יורץ על מנת לוודא שהתגיות נסגרו כהלכה לאחר הקיצור.

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם נבחר, אמת יוצג כשקר.

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם "זמן" מצורף)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם התוספת "לפני/מהיום")

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם בחור, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Display as link
he: הצג כקישור

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
he: מסנן חשוף זה הינו אופציונלי והוא הוסיף אפשרויות המאפשרות לא לבחור אותו.

en: Remember
he: זכור

en: Remember the last setting the user gave this filter.
he: זכור את ההגדרה האחרונה שהמשתמש נתן למסנן הזה.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: - Any -
he: - כל אחד מ -

en: exposed
he: חשוף

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: desc
he: יורד

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: Broken
he: שבור

en: Displays
he: תצוגות

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: View name
he: שם היבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: View tag
he: תגית ההיבט

en: The view has been deleted.
he: ההיבט נמחק.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשבור את הנעילה על ההיבט %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
he: שבירת הנעילה תגרום לכך ששינויים שלא נשמרו על ידי !user יאבדו!

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
he: הנעילה נשברה וכעת אתה יכול לערוך את ההיבט.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
he: הזן את שם ההיבט אם הוא שונה משם היבט המקור. השאר ריק על מנת להשתמש בשם ההיבט.

en: Paste view code here
he: הדבק את קוד ההיבט כאן

en: Unable to interpret view code.
he: לא ניתן לפענח את קוד ההיבט.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
he: כבר קיים היבט עם שם זה, בחר שם אחר.

en: Display plugin @plugin is not available.
he: Plugin התצוגה @plugin אינו זמין.

en: Style plugin @plugin is not available.
he: Plugin הסגנון @plugin אינו זמין.

en: Row plugin @plugin is not available.
he: Plugin לשורה @plugin לא זמין.

en: @type handler @table.@field is not available.
he: מטפל @table.@field מסוג @type לא זמין.

en: Unable to import view.
he: ייבוא ההיבט נכשל.

en: Click on an item to edit that item's details.
he: לחץ על פריט לעריכת פרטי הפריט.

en: Go to the real page for this display
he: עבור לדף האמיתי לתצוגה זו

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: Configure @type
he: קבע תצורת @type

en: Rearrange @type
he: סדר מחדש את @type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Configure summary style for @type %item
he: הגדר סגנון סיכום עבור @type %item

en: Clear Views' cache
he: נקה את מטמון ההיבטים

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוסף חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: Disable views data caching
he: השבת את הפעלת מטמון הנתונים של ההיבטים

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
he: היבטים מאחסנים במטמון מידע אודות טבלאות, מודולים והיבטים זמינים לצורך שיפור ביצועים. על-ידי סימון תיבת סימון זו, היבטים ידלגו על המטמון ותמיד יבנו מחדש את הנתונים להם הם זקוקים. יתכן ודבר זה ישפיע משמעותית על ביצועי האתר שלך.

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצג שאילתות אחרות שפועלות בעת עיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: Error: missing @component
he: שגיאה: @component חסרה

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: Reduce duplicates
he: צמצם כפילויות

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצג את ההיבט כדף על כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצג את ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצג את ההיבט כהזנה, למשל הזנת RSS.

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: Displays rows as an HTML list.
he: הצג שורות כרשימת HTML.

en: Displays rows in a grid.
he: מציג שורות ברשת.

en: Displays rows in a table.
he: מציג שורות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם אפשרות לאחד אחרי השני או מוטבעים.

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Will be available to all users.
he: יהיה שמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוס זמן

en: sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: The title of the aggregator item.
he: כותרת פריט הצובר.

en: The link to the original source URL of the item.
he: הקישור לכתובת ה-URL המקורית של הפריט.

en: The author of the original imported item.
he: מחבר הפריט המיובא המקורי.

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
he: התאריך בו פורסם פריט ההזנה המקורי. (בחלק מההזנות, יהיה זה התאריך בו הוא יובא.)

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: The unique ID of the aggregator feed.
he: המזהה הייחודי של הזנת הצובר.

en: The title of the aggregator feed.
he: כותרת הזנת הצובר.

en: The link to the source URL of the feed.
he: הקישור לכתובת ה-URL של מקור ההזנה.

en: The date the feed was last checked for new content.
he: התאריך האחרון בו ההזנה נבדקה עבור תוכן חדש.

en: The description of the aggregator feed.
he: תאור הזנת הצובר.

en: The unique ID of the aggregator category.
he: המזהה הייחודי של סיווג הצובר.

en: The title of the aggregator category.
he: כותרת סיווג הצובר.

en: The book the node is in.
he: הספר בו נמצא פריט התוכן.

en: The weight of the book page.
he: משקל דף הספר.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
he: עומק דף הספר בהיררכייה; לספרי הרמה העליונה יש עומק של 1.

en: The parent book node.
he: פריט התוכן של ספר האב.

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת האתר של מחבר התגובה. ניתן לעבד כקישור. יהיה ריק אם המחבר הינו משתמש רשום.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של מחבר התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: מחבר התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר התגובה האחרונה שפורסמה.

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Display the comment with standard comment view.
he: הצג את התגובה בהיבט תגובה רגיל.

en: Display the comment as RSS.
he: הצג את התגובה כ-RSS

en: Link to contact page
he: קישור לדף יצירת קשר

en: Provide a simple link to the user contact page.
he: ספק קישור פשוט לדף יצירת הקשר עם המשתמש.

en: Locale source
he: מקור האזור

en: A source string for translation, in English or the default site language.
he: מחרוזת מקור לתרגום, באנגלית או בשפת ברירת המחדל של האתר.

en: The ID of the source string.
he: מזהה מחרוזת המקור.

en: A description of the location or context of the string.
he: תאור המיקום או הקשר המחרוזת.

en: The group the translation is in.
he: הקבוצה בה נמצא התרגום.

en: The full original string.
he: המחרוזת המקורית המלאה.

en: The version of Drupal core that this string is for.
he: גירסת ליבת דרופל שעבורה מחרוזת זו.

en: Provide a simple link to edit the translations.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התרגומים.

en: Locale target
he: יעד האזור

en: The full translation string.
he: מחרוזת התרגום המלאה.

en: The language this translation is in.
he: שפת תרגום זה.

en: The ID of the parent translation.
he: מזהה תרגום האב.

en: Whether or not the translation is plural.
he: האם התרגום הוא ברבים או לא.

en: Whether or not the node is published.
he: האם פריט התוכן מפורסם או לא.

en: Published or admin
he: מפורסם או מנהל

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: Created year
he: שנת יצירה

en: Created month
he: חודש יצירה

en: Created day
he: יום יצירה

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Filter by access.
he: סנן לפי גישה.

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Poll
he: סקר

en: Whether the poll is open for voting.
he: האם הסקר פתוח להצבעה.

en: Profile textfield
he: שדה טקסט לפרופיל

en: Profile textarea
he: איזור הטקסט של הפרופיל

en: Profile checkbox
he: תיבת סימון של הפרופיל

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Profile selection
he: בחירת פרופיל

en: Profile date %field-name.
he: תאריך פרופיל %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
he: הציון של פריט החיפוש. לא ילקח בחשבון אם לא נוכח גם מסנן חיפוש.

en: Links from
he: קישורים מ

en: Other nodes that are linked from the node.
he: פריטי תוכן אחקים המקושרים לפריט התוכן.

en: Links to
he: קישורים ל

en: Other nodes that link to the node.
he: דפים אחרים המקושרים לדף

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: The terms to search for.
he: המונחים לחיפוש בשבילם.

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Stores site access information.
he: מאחסן מידע גישה לאתר.

en: Browser session ID of user that visited page.
he: מזהה ההפעלה של הדפדפן של המשתמש שביקר באתר.

en: Title of page visited.
he: כותרת הדף שביקרו בו.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
he: נתיב פנימי לדף שביקרו בו (יחסית לבסיס של גרופל).

en: Referrer URI.
he: כתובת ה-URL של המפנה.

en: Hostname of user that visited the page.
he: שם מחשב מארח של המשתמש שביקר בדף.

en: The user who visited the site.
he: המשתמש שביקר באתר זה

en: Time in milliseconds that the page took to load.
he: זמן טעינת דף במילישניות.

en: Timestamp of when the page was visited.
he: חותמת הזמן של מועד הביקור בדף.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
he: קבצים מנוהלים ע"י דרופל ומודולים שונים

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצג את כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך מאוצרות המילים המצוינות.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Translation set node ID
he: מזהה פריט התוכן של מערכת התרגום

en: The ID of the translation set the content belongs to.
he: מזהה מערכת התרגום אליה שייך התוכן.

en: Source translation
he: מקור לתירגום

en: The source that this content was translated from.
he: המקור שתוכן זה תורגם ממנו.

en: Versions of content in different languages.
he: התוכן בשפות שונות.

en: Child translation
he: תרגום בן

en: Outdated
he: מיושן

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: The user or author name.
he: משתמש או שם כותב

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
he: כתובות דוא"ל של משתמש נתון. שדה זה בדרך כלל לא מוצג למשתמשים, לכן יש להזהר בשימוש בו.

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: The user's picture, if allowed.
he: תמונת המשתמש, אם מותר.

en: The date the user was created.
he: תאריך יצירת המשתמש.

en: The user's last access date.
he: תאריך הגישה האחרון של המשתמש.

en: The user's last login date.
he: תאריך הכניסה האחרונה של המשתמש.

en: Whether a user is active or blocked.
he: האם משתשמש פעיל או חסום.

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Provide a simple link to edit the user.
he: ספק קישור פשוט לעריכת המשתמש.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: User ID from URL
he: מזהה משתמש מכתובת URL

en: User ID from logged in user
he: מזהה משתמש מהמשתמש המחובר

en: Randomize the display order.
he: צור סדר תצוגה אקראי.

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: צפה במונה התוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Link this field to its aggregator category page
he: קשר שדה זה לדף סיווג הצובר שלו

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: contact
he: צור קשר

en: Contact %user
he: צור קשר עם %user

en: Unknown group
he: קבוצה בלתי ידועה

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: No language
he: אין שפה

en: Current installed version
he: גירסה נוכחית מותקנת

en: Check for new comments as well
he: בדוק האם יש גם תגובות חדשות

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show None
he: הסתר הכל

en: Display score
he: הצג ציון

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצג היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Translation option
he: אפשרות תרגום

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזן רשימת שמות משתמש מופרדת בפסיקים.

en: Also look for a node and use the node author
he: בנוסף, חפש פריט תוכן והשתמש במחבר של פריט התוכן

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Unrestricted
he: בלתי מוגבל

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Never cache
he: לעולם אל תשתמש במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Use AJAX
he: השתמש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Mini
he: מיני

en: Items per page
he: מספר פריטים בעמוד

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Exposed form in block
he: טופס חשוף בבלוק

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
he: כותרת זו תוצג עם ההיבט בכל מקום בו בדרך כלל מוצגות כותרות: כלומר ככותרת הדף, הבלוק וכד'.

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: וסף קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: צור קישור 'עוד'

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Display output
he: הצג פלט

en: Alternative display output
he: תצוגת םלט חלופית

en: Alternative style
he: סגנון חלופי

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Alternative row style
he: סגנון שורה חלופי

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
he: <strong>חשוב!</strong> כאשר מוסיפים, מסירים או משנים שמות של קובצי תבנית, יש לגרום לדרופל להכיר בשינויים על ידי סריקה מחדש של הקבצים במערכת שלך. לחיצה על לחצן זה תמחוק את ה-theme registry של דרופל וכך תגרום להתרחשות תהליך הסריקה מחדש. לאחר מכן התבניות המודגשות שלעיל תשקפנה את המצב החדש של המערכת שלך.

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: theming information
he: מידע ערכת נושא

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: This is an alternative template for this display.
he: זוהי תבנית חלופית לתצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: This is an alternative template for this style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: This is an alternative template for this row style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Exposed form: @view-@display_id
he: טופס חשוף: @view-@display_id

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: No menu
he: אין תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Insert item into an available menu.
he: הכנס פריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
he: כשמספקים פריט תפריט כלשונית, דרופל צריכה  לדעת מהו פריט תפריט האב של לשונית זו. לפעמים האב כבר קיים, אך במקרים אחרים יהי צורך ביצירתו. נתיב פריט האב יהיה תמיד אותו הנתיב ללא חלקו האחרון. לדוגמא, אם הנתיב להיבט זה הוא <em>foo/bar/baz</em>, נתיב האב יהיה <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
he: אם פריט תפריט האב הינו לשונית, הזן את משקל הלשונית. ככל שהמספר נמוך יותר, כך היא תהיה יותר לשמאל.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
he: "$arg" לא נתמך יותר. השתמש ב-% במקומו.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: Inline fields
he: שדות מוטבעים

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות מוטבעים כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצג מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצג פריטים בתוך השורה

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: The style selected does not utilize fields.
he: הסגנון הנבחר לא משתמש בשדות.

en: None defined
he: לא הוגדרו

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: New view
he: היבט חדש

en: Changed view
he: ההיבט שונה

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
he: צפה ב-%name, תוך הצגת פריטים מסוג <strong>@base</strong>.

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
he: אם הרכיב Utility הותקן למטרה הזאת, אפשר לבטל ולהסיר אותו בבטחה.

en: Administration menu settings
he: ניהול הגדרות מתקדמות

en: Display additional data for each menu item
he: הצג מידע נוסף לכל פריט תפריט

en: Display the selected items next to each menu item link.
he: הצג את הפריטים הנבחרים ליד כל קישור לתפריט.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
he: אם פעיל, כל פריטי התפריטים מוצגים בלי התחשבות בהרשאות האתר.<em>אל תאפשר באתר סופי</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
he: הפעל את הרכיבים האלו: !module-list

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: Adjust administration menu settings.
he: התאמת הגדרות תפריט הניהול

en: - All -
he: - הכל -

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Update translations
he: עדכון התרגומים

en: Array
he: מערך

en: Filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
he: השדה !name לא יכול להכיל יותר מאשר %max תוים, אבל יש בו כרגע %length תוים.

en: Illegal choice %choice in %name element.
he: בחירה לא חוקית %choice בשדה %name בטופס.

en: The string has been saved.
he: המחרוזת נשמרה.

en: The language selected for import is not supported.
he: השפות שנבחרו ליבוא אינן נתמכות.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
he: קובץ תרגום %filename לא תקין: כותרת חסרה.

en: Error importing interface translations
he: שגיאה בייבוא תרגום ממשק

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
he: %file יובא לתוך %locale: נוספו %number מחרוזות חדשות, עודכנו %update והוסרו %delete.

en: Ampersand
he: אמפרסנד

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Popular content
he: תוכן מבוקש

en: Content translation
he: תרגום תוכן

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Bar with progress meter
he: סרגל עם מד התקדמות

en: Styles
he: סגנונות

en: The item has been deleted.
he: פריט זה נמחק.

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
he: קובץ התרגום %filename מכיל תקלה: "msgctxt" אינו צפוי בשורה %line.

en: Days of the week
he: ימי השבוע

en: Update and return
he: עדכון וחזרה

en: In code
he: בקוד

en: Add variant
he: הוספת וריאנט

en: Create variant
he: יצירת וריאנט

en: Import variant
he: ייבוא וריאנט

en: Node being viewed
he: פריט תוכן נצפה

en: Import page
he: יבא דף

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: @project issue queue
he: תור הבעיות של @project

en: Flush all caches
he: רוקן את כל הchace

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: Number of pages
he: מספר דפים

en: Hello <strong>@username</strong>
he: שלום <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
he: הצג קיצורי דרך

en: A better Toolbar.
he: סרגל כלים טוב יותר

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: All polls
he: כל הסקרים

en: Jump menu
he: תפריט הקפצה

en: Libraries
he: ספריות

en: Monthly archive
he: חודש ארכיון

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Exposed form
he: טופס חשוף

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Edit URL
he: ערוך כתובת URL

en: Site maintenance account
he: חשבון טיפול באתר

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
he: ישנן @count מחרוזות HTML אסורות ב-%file

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלה שברשימה להלן

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: פרטו את רשימת העמודים באמצעות רישום המיקום שלהם. הזינו מיקום אחד בשורה. הסימן * משמש כשומר-מקום. למשל רשמו blog להצגת התיבה בעמוד בלוג ורשמו blog/* להצגת התיבה בכל עמודי הבלוגים. רשמו <front> להצגת התיבה בעמוד הבית.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.

en: Not customizable
he: אינו ניתן להתאמה אישית

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Text formats
he: מבני טקסט

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Full content
he: תוכן מלא

en: There is currently no content classified with this term.
he: אין כרגע תוכן מסווג עם המונח הזה.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
he: התיקייה %directory אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה.

en: E-mails
he: כתובות דוא"ל

en: Basic exposed form
he: טופס בסיסי חשוף

en: Display all items
he: הצג את כל הפריטים

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Exposed form style
he: סיגנון טופס חשוף

en: Select the kind of exposed filter to use.
he: בחירה באיזה סוג של מסנן חשוף להשתמש.

en: Authentication module
he: רכיב אימות

en: Update and save
he: עדכון ושמירה

en: In database
he: בבסיס הנתונים

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
he: שדה טקסט מיוחד שמקבל כתובות דוא"ל.

en: Allow users to upload files of configurable types.
he: מאפשר לגולשים להעלות קבצים מהסוגים המוגדרים.

en: Page break
he: מעבר עמוד

en: Organize forms into multiple pages.
he: בניית טופס על גבי מספר דפים.

en: Select options
he: אופצית בחירה

en: Webform settings
he: הגדרות Webform

en: Other...
he: אחר...

en: Confirmation message
he: הודעת אישור

en: Submitted on %date
he: נשלח בתאריך %date

en: Submitted by user: %username
he: נשלח ע"י המשתמש: %username

en: Choose aliases to delete
he: בחירת מיקומים למחיקה

en: All aliases
he: כל המיקומים

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
he: <strong>שימו לב:</strong> לא יהייה אישור לפני המחיקה. יש לוודא היטב לפני הלחיצה על "מחיקת המיקומים כעת!".<br />יתכן ותרצו לגבות את בסיס הנתונים ו/או את טבלת המיקומים לפני המחיקה.

en: Update preview
he: עידכון תצוגה מקדימה

en: Authentication name
he: שם אימות

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: Translation update status
he: מצב עידכון התרגומים

en: All your translations are up to date
he: כל התרגומים מעודכנים

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Select base style
he: בחר בסגנון הבסיס

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
he: משתנים זמינים לשימוש: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Add a new @plugin
he: הוסף  @plugin חדש

en: Edit @plugin %title
he: עריכת @plugin %title

en: Clone @plugin %title
he: שכפול @plugin %title

en: Import @plugin
he: ייבוא @plugin

en: Are you sure you want to revert %title?
he: החלטת סופית שברצונך להחזיר לאחור את %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
he: פעולה זו תסיר לצמיתות את כל ההתאמות והשינויים שנעשו בפריט זה.

en: The item has been reverted.
he: פריט זה הוחזר לאחור.

en: This action will permanently remove this item from your database..
he: פעולה זו תגרום למחיקה תמידית ממאגר הנתונים שלך.

en: %title has been created.
he: %title נוצר.

en: %title could not be created.
he: %title לא יכול להיווצר.

en: %title has been updated.
he: %title עודכן.

en: %title could not be updated.
he: %title לא יכול להתעדכן.

en: Select style type
he: בחר סוג סגנון

en: One-time login URL
he: קישור כניסה חד-פעמי

en: Page number
he: מספר הדף

en: Update URL alias
he: עדכון כתובות URL חילופיות

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
he: יש לבחור אחת או יותר שפות לעדכון. במידה ואף שפה לא תבחר, יורדו עדכונים ויתבצע עדכון עבור כל השפות.

en: Refresh information
he: רענון המידע

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
he: מחרוזות מעודכנות מחליפות תרגומים קיימים ומחרוזות חדשות מתווספות

en: Remote update available
he: קיים עדכון בשרת

en: Local update available
he: קיים עדכון מקומי

en: No information
he: אין מידע

en: Updating translation.
he: מתבצע עדכון לתרגומים.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
he: רשימת התרגומים האחרונים שיובאו והעדכונים לכל שפה ופרוייקט.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
he: אם ישנם עדכונים זמינים אתה יכול ללחוץ על עדכון עבור אותם הורדות שיובאו עכשיו או שאתה יכול לערוך את התצורה בשבילם להיות מעודכנים באופן אוטומטי ב <a href="@update-settings">דף הגדרות עידכונים</a>

en: Automatic update configuration
he: הגדרת עדכונים אוטומטיים

en: Error opening socket @socket
he: שגיאה בפתיחת שקע @socket

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
he: הודעה שתוצג לאחר הגשה שהצליחה. אם יעד הניתוב מחדש הוגדר ל<em>עמוד עם הודעת אישור</em> ההודעה תוצג בעמוד נפרד, בכל המקרים האחרים היא תוצג כהודעה רגילה.

en: Redirection location
he: יעד לניתוב מחדש

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
he: בחרו לאן להפנות את המשתמש/ת לאחר הגשה שהצליחה.

en: Confirmation page
he: עמוד עם הודעת אישור

en: No redirect (reload current page)
he: ללא הפניה (העלאה מחדש של הדף הנוכחי)

en: The name of the item; e.g. node.
he: שם הפריט; למשל פריט תוכן.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
he: בוליאן המסמן האם פריט זה מאופשר או לא

en: Fixed value
he: ערך קבוע

en: Translation saved locally.
he: התרגום נשמר מקומית.

en: Asc
he: עולה

en: Formatter Styles
he: סגנונות פורמטר

en: Add new view
he: הוספת היבט חדש

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי להיבט, קריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים, וקו תחתי.

en: Translation method
he: שיטת תרגום

en: Approved comment
he: תגובה מאושרת

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
he: קובץ המשוייך לתגובה זו, בדרך כלל מכיוון שהוא קיים כשדה בתגובה זו.

en: Comment or document this display.
he: הערות או תעוד לתצוגה זו.

en: Query settings
he: הגדרות שאילתא

en: Field Language
he: שפת השדה

en: Display Drupal links
he: הצג קישורי דרופל

en: Provide Drupal.org links in the administration menu.
he: מאפשר קישורים של Drupal.org בתפריט המנהלים.

en: Menu link count
he: מונה קישורי תפריט

en: Status of this form
he: מצבו של הטופס הזה

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
he: סגירת טופס מונעת הגשות נוספות מכל המשתמשים.

en: Administer Google Analytics
he: ניהול גוגל אנלטיקס

en: Perform maintenance tasks for Google Analytics.
he: בצע משימות תחזוקה לגוגל אנלטיקס.

en: Content revisions
he: מהדורות תוכן

en: %time hence
he: %time לכן

en: Resend e-mails
he: שליחה מחדש של דוא"ל

en: No results behavior
he: התנהגות כאשר אין תוצאות

en: Add view from template
he: הוספת היבט מתבנית

en: Save & exit
he: שמירה ויציאה

en: Continue & edit
he: המשך ועריכה

en: Database overriding code
he: בסיס הנתונים דורס קוד

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
he: כל השינויים נשמרים באופן זמני. לשמירה באופן קבוע לחצו על 'שמירה'. לביטול ההיבט לחצו על 'ביטול'.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
he: השינויים נשמרו באופן זמני. לחצו על 'שמירה' כדי לשמור את השינויים באופן קבוע. לחצו על 'ביטול' כדי לא לשמור את השינויים.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
he: עדכן את התצוגות של ההיבט שלך או הוסף תצוגות חדשות

en: edit view name/description
he: עריכת שם/תיאור ההיבט

en: Add !display
he: הוספת !display

en: @display_title details
he: פרטי תצוגת @display_title

en: Auto preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Preview with contextual filters:
he: תצוגה מקדימה עם מסננים תלויי הקשר:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
he: הפרידו ערכים של סינון תלוי הקשר באמצעות "/". לדוגמא, %example.

en: All displays
he: כל התצוגות

en: Show filters on the list of views
he: הצג פילטרים ברשימת ההיבטים

en: Show advanced help warning
he: הצג אזהרת עזרה מתקדמת

en: Show information and statistics about the view during live preview
he: הצג מידע וסטטיסטיקות על היבט בזמן תצוגה מקדימה

en: Show performance statistics
he: הצג סטטיסטיקות ביצועים

en: Master
he: מאסטר

en: Unformatted list
he: רשימה ללא סגנון

en: HTML list
he: רשימת HTML

en: Contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר

en: Contextual filter
he: מסנן תלוי הקשר

en: filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Filter criterion
he: קריטריון לסינון

en: filter criterion
he: קריטריון לסינון

en: Content ID from URL
he: מספר זיהוי תוכן מהURL

en: Hide attachments in summary
he: הסתרת צרופות בתקציר

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
he: לשנות אם להציג או לא להציג צרופות בעת הצגת סיכום של סינון תלוי הקשר.

en: All storage
he: כל איחסון

en: All status
he: כל מצב

en: No tags
he: ללא תגיות

en: The view has been reverted.
he: ההיבט הוחזר למצב הקודם.

en: Create a page
he: יצירת דף

en: Create a menu link
he: יצירת קישור בתפריט

en: Include an RSS feed
he: כולל ערוץ RSS

en: Create a block
he: יצירת תיבה

en: of type
he: מסוג

en: tagged with
he: מסווג ב

en: without links
he: ללא קישורים

en: teasers
he: תקצירים

en: full posts
he: תוכן מלא

en: titles
he: כותרות

en: titles (linked)
he: כותרות (כקישור)

en: with links (allow users to add comments, etc.)
he: עם קישורים (מאפשר למשתמשים להוסיף תגובות וכד').

en: Hide view
he: הסתר היבט

en: Save component
he: שמירת מרכיב

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
he: האפשרות של <em>כתובת URL מותאמת אישית</em> תומכת בWebform token replacements.

en: Unsorted
he: ללא מיון

en: There are no @titles to display.
he: אין @titles  שניתן להציג.

en: Path module form elements
he: רכיבי טופס של המודול Path

en: The selected style or row format does not utilize fields.
he: הסגנון או פורמט השורה שנבחרו לא משתמשים בשדות.

en: Apply (all displays)
he: החל (כל התצוגות)

en: Apply (this display)
he: החל (תצוגה זו)

en:  new
he:  חדש

en: Add and configure
he: הוסף והגדר

en: The %library library could not be found.
he: הספרייה %library לא נמצאת.

en: The version of the %library library could not be detected.
he: גרסת הספרייה %library לא זוהתה.

en: The installed version %version of the %library library is not supported.
he: הגרסה המותקנת %version של הספרייה %library אינה נתמכת.

en: The %variant variant of the %library library could not be found.
he: גרסת %variant של ספריית %library לא נמצאת.

en: Create a new profile
he: יצירת פרופיל חדש

en: Generate automatic URL alias
he: יצירת כתובת (נתיב) URL באופן אוטומטי

en: Use a pager
he: שימוש במדפדף - Pager

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
he: תרגומים שבוצעה בהם עריכה ישמרו, יוחלפו רק אלה שיובאו בעבר, תרגומים חדשים יתווספו.

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
he: כל התרגומים הקיימים נשמרים, מתווספים רק רק תרגומים חדשים.

en: No available translations found
he: לא נמצאו תרגומים זמינים

en: Browse available tokens.
he: עיון בתבניות קיימות

en: Allows version-dependent and shared usage of external libraries.
he: אפשר גרסה תלויה ושימוש משותף של ספריות חיצוניות.
