Slovak Drupal Installation Profile (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (1281 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: select
lt: pasirinkti

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: approve
lt: patvirtinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: Development
lt: Kūrimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Last Post
lt: Paskutinis pranešimas

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Article
lt: Straipsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: For
lt: Kam

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Žymė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Core
lt: Branduolys

en: Archives
lt: Archyvai

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: key
lt: raktas

en: link
lt: nuoroda

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Component
lt: Komponentas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Paths
lt: Keliai

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Node
lt: Mazgas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Bottom
lt: Apačia

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Header
lt: Atraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Log message
lt: Log žinutė

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: User role
lt: Narių rolės

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Up
lt: Viršun

en: Performance
lt: Veikimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: System
lt: Sistema

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Address
lt: Adresas

en: Terms
lt: Terminai

en: Serial
lt: Serija

en: Company
lt: Įmonė

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: here
lt: čia

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Other
lt: Kiti

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: User login
lt: Nariams

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Exists
lt: Esantys

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: <All>
lt: -Visi-

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Užsakymas

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Position
lt: Padėtis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: Profile
lt: Profilis

en: You must give a profile name.
lt: Įveskite prifilio pavadinimą

en: Close
lt: Uždaryti

en: filters
lt: filtrai

en: File browser settings
lt: Failų naršyklės nuostatos

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Tracker
lt: seklys

en: Defaults
lt: Numatyta

en: City
lt: Miestas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Rules
lt: Taisyklės

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Browse
lt: Naršyti

en: minute
lt: Minutės

en: Show
lt: Rodyti

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: Maximum file size per upload
lt: Maksimalus failo dydis per įkėlimą

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Messages
lt: Žinutės

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Display all menu items
lt: Rodyti visus meniu punktus

en: Editor width
lt: Redaktoriaus plotis

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: hour
lt: valanda

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Caption
lt: Antraštė

en: Log out
lt: Atsijungti

en: views
lt: rodinys

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Seconds
lt: Sekundės

en: People
lt: Žmonės

en: warning
lt: įspėjimas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: or
lt: arba

en: Results
lt: Rezultatai

en: open
lt: atvira

en: Visitor
lt: Svečias

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Style
lt: Stilius

en: Forums
lt: Forumai

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Session
lt: Sesija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Documents
lt: Dokumentai

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: image
lt: paveikslėlis

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: cancel
lt: atšaukti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Storage
lt: Saugykla

en: Line break converter
lt: Linijos lūžio keitiklis

en: Control how your image/file browser works.
lt: Konfigūruoti failų naršyklės darbą.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lt: Įjungti paveiksliukų įterpimą paprastiems tekstiniams laukeliams

en: Insert !image or !link.
lt: Įterpti !image arba !link.

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
lt: Paveiksliukų ir rinkmenų siuntimo ir naršymo priemonė, palaikanti asmeninius katalogus ir apribojimus.

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Clear Form Submissions
lt: Išvalyti formos pateikimus

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus šios formos pateikimus?

en: Webform %title entries cleared.
lt: Web formos %title įrašai pašalinti.

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma

en: Global configuration of webform functionality.
lt: Globalūs nustaymai.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Go to form
lt: Į formą

en: View this form.
lt: Peržiūrėti formą.

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
lt: Trumpas laukelio aprašymas rodomas kaip pagalbos tekstas žmonėms pildantiems formą.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: Parent Fieldset
lt: Tėvinis Laukelių rinkinys

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
lt: Šio tipo ( @type ) Web formos komponentas neturi redagavimo funkcijos.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: The webform component @type is not able to be displayed
lt: Formos komponentas @type nerodomas

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Presents month, day, and year fields.
lt: Atstoja mėnesio, dienos ir metų laukelius.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lt: Jei šis laukelis sustmiamas, lankytojai gali uždaryti ar atidaryti laukelių rinkinį.

en: Collapsed by Default
lt: Įprastai Sustumta

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lt: Sustumiami laukelių rinkiniai yra "atidaryti" įprastai. Pasirinkite jei norite, kad būtų "uždaryta".

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lt: Įveskite papildomus bylų plėtinius šiam atsiuntimo laukeliui, kiekvieną atskirkite kableliu.<br />Įvesti plėtiniai bus pridėti prie aukščiau pasirinktų.

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Randomize Options
lt: Atsitiktinis pasirinkimas

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė pasirinkimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Randomize Questions
lt: Atsitiktiniai klausimai

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė klausimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lt: Suteikia galimybė kurti tinklelio klausimus, žymimus pasrinkimus

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lt: Žymėjimas (Markup) suteikia galimybę įvesti savitą HTML ar PHP į formą.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lt: Didelės teksto sritis kuri suteikia galimybę įrašyti daugiau eilučių.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
lt: Rodo lankytojams valandas ir minutes. am/pn laukeliai galimi.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Menus
lt: Meniu

en: Above
lt: Virš

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Used in
lt: Naudojama

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Form
lt: Forma

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Permission
lt: Teisė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: API documentation
lt: API dokumentacija

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Hide
lt: Slėpti

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: Global
lt: Globalus

en: file system
lt: Failų sistema

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Directories
lt: Aplankai

en: Space
lt: Tarpas

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Loading
lt: Kraunama

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: ok
lt: Gerai

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Or
lt: Arba

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: Log messages
lt: Log žinutės

en: Update mode
lt: Atnaujinimo būdas

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
lt: Nauja %title webforma sukurta. Pridėkite naujus laukelius prie formos žemiau pateiktoje formoje.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: field
lt: laukelis

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: clone
lt: klonuoti

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lt: Vertimo importavimas nepavyko, nes failas %filename neperskaitomas.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" tikėtasi bet nerasta eilutėje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid_plural"  tikėtasi bet nerasta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi sintaksės klaidų %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr[]" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: nesitikėta eilutė %line eilutėje.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lt: Vertimo failas %filename netikėtai baigėsi %line eilutėje.

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: Next »
lt: Toliau »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Please select a file.
lt: Prašome pasirinkti failą.

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Patterns
lt: Šablonai

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: User roles
lt: Narių rolės

en: User account
lt: Nario erdvė

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
lt: Maksimalus galimas paveikslėlio dydis (pvz. 640x480). Nurodžius 0 apribojimai nebus taikomi. Jei <a href="!image-toolkit-link">paveikslėlių manipuliavimo priemonių komplektas</a> yra instaliuotas, bylos, kurios viršija šiuos matmenis, bus sumažintos iki tinkamų matmenų.

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Run updates
lt: Paleisti atnaujinimus

en: Enable developer modules
lt: Įjungti kūrėjo modulius

en: Disable developer modules
lt: Išjungti kūrėjo modulius

en: Current anonymous / authenticated users
lt: Dabartinis anoniminis / prisijungęs narys

en: Disabled these modules: !module-list.
lt: Išjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
lt: Kūrėjo moduliai įjungti.

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: translate
lt: išversti

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: IP address
lt: IP adresas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: Configuration profiles
lt: Profilių valdymas

en: Absolute URLs
lt: Absoliutus URL

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
lt: Pažymėkite jei norite, kad IMCE naudotu absuliučius URL.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
lt: Įprastas elgasys kai įkeliamas jau egzistuojantis failas

en: Keep the existing file renaming the new one
lt: Palikti egzistuojantį failą, prevadinant naują

en: Keep the existing file rejecting the new one
lt: Palikti egzistuojatį failą nepriimant naujo

en: Replace the existing file with the new one
lt: Pakeisti egzistuojantį failą nauju

en: Default method for creating thumbnails
lt: Numatytasis miniatiūrų kūrimo metodas

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
lt: Sumažinti vaizdą pagal miniatiūrų matmenis.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
lt: Pirmiau sumažinti, o po to apkarpyti vaizdą, kad tiktų miniatiūros matmenims.

en: Role-profile assignments
lt: Rolės priskyrimai

en: Settings were imported from the profile %name
lt: Nuostatos buvo importuotos iš %name profilio

en: Give a name to this profile.
lt: Pavadinkitę šį profilį.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
lt: Nustatykite  0 naudoti maksimalią galimą reikšmę.

en: Directory quota
lt: Direktorijos kvota

en: Total user quota
lt: Viso nario kvota

en: Set to * to remove the restriction.
lt: Nustatykite * jei norite pašalinti draudimą

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Maximum number of files per operation
lt: Maksimalus failų kiekis operacijos metu

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
lt: Galite leisti nariams naudoti daugiau bylų vienai operacijai tokiai kaip pašalinimas, matmenų keitimas. Visos bylos veikiamos vieno Drupal krovimo metu. Tai gali padidinti atminties ir cpu naudojimą todėl naudokite atsargiai. Ignoruoti šią nuostatą nustatykite  0.

en: Profile has been added.
lt: Profilis pridėtas

en: Including subdirectories
lt: Įskaitant  subdirektorijas

en: Directory path
lt: Katalogo kelias

en: Define directories that users of this profile can access.
    <ul>
    	<li>Use alphanumeric characters as directory paths.</li>
    	<li>To specify file system root, just enter <strong>.</strong>(dot) character.</li>
    	<li>Use <strong>%uid</strong> as a placeholder for user ID. Ex: <em>users/user%uid</em> creates directories such as <em>users/user1</em>, <em>users/user42</em>, etc.</li>
      <li>To remove a directory from the list, leave the directory path blank.</li>
      <li>If you want more flexibility in directory paths you can execute php to return a directory path.<br />
      For php execution your directory path must start with <strong>php:</strong> and the rest must be a valid php code that is expected to return the actual directory path. <br />Ex: <strong>php: return 'users/'.$user->name;</strong> defines <strong>users/USER-NAME</strong> as the directory path.<br />
      A multi-level directory example <strong>php: return date('Y', $user->created).'/'.date('m', $user->created).'/'.$user->uid;</strong> defines <strong>MEMBERSHIP-YEAR/MONTH/USER-ID</strong> as the directory path, resulting in self-categorized user directories based on membership date.<br />
      Note that you should use the $user variable instead of $GLOBALS['user'] since they are not always the same object.</li>
    </ul>
    <p>Note that thumbnails permission does not affect thumbnail creation on upload. See thumbnails decription below.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
lt: Nustatykite kuriuos katalogus galės naudoti šios rolės narys.
    <ul>
    	<li>Naudokite skaičius ir raides katalogo keliui.</li>
    	<li>Nustatyti bylų sistemos root<strong>.</strong>(taškas) simbolį.</li>
    	<li>Naudokite <strong>%uid</strong> kaip nario ID. pvz.: <em>nariu/narys%uid</em> sukurs katalogą <em>nariu/narys1</em>, <em>nariu/narys42</em>, ir tt.</li>
      <li>Norėdami pašalinti katalogą iš sąrašo - palikite katalogo kelią tuščia</li>
      <li>Jei norite daugiau lankstumo naudokite php<br>
      php kelio nustatymui pradžioje įrašykite <strong>php:</strong> ir likusį galiojantį php kodą kuris grąžins tikrąjį kelią. <br>Pvz.: <strong>php: return 'nariu/'.$user-&gt;name;</strong> nustato <strong>narių/NARIO-VARDAS</strong> kaip katalogo kelias.<br>
      Kelių lygių pavyzdys <strong>php: return date('Y', $user-&gt;created).'/'.date('m', $user-&gt;created).'/'.$user-&gt;uid;</strong> nustato <strong>NARYSTĖS-PRADŽIOS-METAI/MĖNESIS/NARIO-ID</strong> kaip katalogo kelias, pagal narių įstojimo datą.<br>
      Atminkite, kad jūs turėtumėte naudoti $user kintamąjį vietoj $GLOBALS['user'] kadangi kartais tai ne tas pats.</li>
    </ul>
    <p>Atminkite, kad miniatiūrų leidimai neįtakoja miniatiūrų kūrimo ir atsiuntimo. Peržiūrėkite miniatiūrų aprašymą žemiau. </p>
    <p>Jei jums reikia daugiau laukelių, tiesiog užpildykite esančius ir išsaugokite, taip gausite dar du.</p>

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti profilį %name?

en: Profile has been deleted.
lt: Profilis pašalintas.

en: Import settings from other profiles
lt: Importuoti nuostatas iš kito profilio

en: Duplicate directory paths are not allowed.
lt: Pasikartojantis direktorijos kelias neleidžiamas.

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
lt: %dirname netinkamas direktorijos pavadinimas

en: Create thumbnails
lt: Sukurti miniatiūras

en: Selected files
lt: Pažymėti failai

en: Width x Height
lt: Plotis x Aukštis

en: Create a new image
lt: Sukurti naują vaizdą.

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
lt: Jums neleidžiama valdyti daugiau nei %num failų.

en: directory (%dir)
lt: direktorija (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Upload failed.
lt: Atsiuntimas nepavyko.

en: File deletion successful: %files.
lt: Failas(-ai) sėkmingai pašalinti: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
lt: Nurodykite matmenis tarp leidžiamos srities 1x1   @dimensions.

en: File resizing successful: %files.
lt: Bylos keitimas sėkmingas: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
lt: Miniatiūros kūrimas (%thumbnames) sėkmingas %filename.

en: %filename is not an image.
lt: %filename ne vaizdas.

en: Scaling up is not allowed.
lt: Didinimas neleidžiamas.

en: %filename(%dimensions) already exists.
lt: %filename(%dimensions) jau yra.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
lt: %filename neįmanoma pakeisti į %dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
lt: Neįmanoma nustatyti darbinio katalogo failų naršyklei.

en: There is no valid directory specified for the file browser!
lt: Nėra direktorijos kurią galite naršyti.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
lt: Failų naršymas %dir direktorijai išjungtas.

en: Do you want to refresh the current directory?
lt: Ar norite atnaujinti dabartinį katalogą?

en: Delete selected files?
lt: Šalinti pasirinktus failus?

en: Please select a thumbnail.
lt: Prašome pasirinkti miniatiūrą.

en: You must select at least %num files.
lt: Privalote pasirinkti bet %num failus.

en: Tips
lt: Patarimai

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
lt: Pasirinkite failą paspausdami atitinkamą eilutę sąraše.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
lt: Ctrl+click prideda ar atima failus iš pasirinkimo.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
lt: Shift+click pasirenkam sritis. Paspauskite srities pradžią ir su shift+click pabaigoje.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
lt: Rikiuoti failus paspaudus stulpelio antraštę.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
lt: Pakeiskite darbo erdvę tempdami už horizontalių ir vertikalių šonų.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
lt: Klaviatūros trumpiniai failų sąrašui: viršun, žemyn, kairėn,  home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
lt: Klaviatūros trumpiniai pasirinktiems failams: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
lt: Klaviatūros trumpiniai direktorijoms: viršun, žemyn, kairėn, dešinėn, home, end.

en: Limitations
lt: Ribojimai

en: !num files using !dirsize of !quota
lt: !num failai naudoja !dirsize iš !quota

en: unlimited quota
lt: neribota

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lt: Paprastos tekstinės bylos atskiriamos kableliais, tabuliavimo žyme ar kitais simboliais.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Delimited text format
lt: Atskirto teksto formatas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Comma
lt: Kablelis

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: The comment you are replying to does not exist.
lt: Komentaras kuriam jūs atsakote neegzistuoja.

en: XSS Filter
lt: XSS Filtras

en: XSS Filter.
lt: XSS Filtras.

en: Switch to plain text editor
lt: Perjungti į paprasta formatavimą

en: Switch to rich text editor
lt: Perjungti į raiškų formatavimą

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Auto-detect language
lt: Automatiškai nustatyti kalbą

en: Security filters
lt: Saugumo filtrai

en: Security settings
lt: Saugumo nuostatos

en: Path to uploaded files
lt: Kelias įkeltiems failams

en: Absolute path to uploaded files
lt: Absoliutus kelias įkeltiems failams

en: Rich text editor settings
lt: Rich teksto redaktoriaus nuostatos

en: Configure the rich text editor.
lt: Nustatyti raiškaus teksto redaktorių.

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: opt-in or out of tracking
lt: įjungti išjungti sekimą

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Track translation sets as one unit
lt: Sekti vertimo rinkinius kaip vieną vienetą

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
lt: Kai mazgas yra dalis vertimo rinkinio, į statistiką rašyti originalų mazgą. Tai leidžia vertimą nustatyti kaip vieną vienetą.

en: Track internal search
lt: Sekti vidinę paiešką

en: Track AdSense ads
lt: Sekti AdSense skelbimus

en: If checked, your AdSense ads will be tracked in your Google Analytics account.
lt: Jei pažymėta, jūsų AdSense skelbimai bus sekami Google Analytics paskyroje.

en: Custom JavaScript code
lt: Savitas JavaScript kodas

en: Code snippet (before)
lt: Kodo fragmentas (prieš)

en: Code snippet (after)
lt: Kodo fragmentas (po)

en: JavaScript scope
lt: JavaScript sritis

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
lt: Nepridėkite sekimo kodo, kurį teikia Google. Šis modulis jau turi sekimo kodą, paremtą jūsų Google Analytics paskyros numeriu ir nuostatomis.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
lt: Neįterpkite  &lt;script&gt; žymių javascript kode.

en: Google Analytics configuration
lt: Google Analytics konfigūravimas

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
lt: Pagal nutylėjimą nariai sekami, bet gali tai išjungti.

en: Enable user tracking
lt: Įjungia narių sekimą

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
lt: Pagal nutylėjimą nariai nesekami, bet gali tai įjungti.

en: Google Analytics module
lt: Google Analytics modulis

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
lt: Google Analytics modulis dar nenustatytas. Prašome konfigūruoti <a href="@url">Google Analytics nuostatas</a>.

en: No role
lt: Jokios rolės

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: Menu link ID
lt: Meniu nuorodos ID

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: locale
lt: lokalė

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
lt: Šios formos pateikimų nėra. <a href="!url">Peržiūrėti šią formą</a>.

en: sorted by
lt: rikiuojama

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: When adding a new component, the name field is required.
lt: Kai pridedamas naujas komponentas, jo pavadinimas privalomas.

en: Your webform has been published.
lt: Jūsų formą buvo paskelbta.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
lt: Pasirinktina. Galite sutvarkyti jūsų formą įkėlus komponentus į kitą laukelių rinkinį.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name laukelių rinkinį ir visus jame esančius elementus %name iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name komponentą iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
lt: Tai skirtukas naudojamas CSV/TSV faile kai atsiunčiami Webformos rezultatai. Patikimiausias būdas išsaugoti ne logtyniškus simbolius yra eksportuoti naudojant tabuliavimą (Tab (\t)). Galite pakeisti į kitą simbolį priklausimai nuo jūsų programinės įrangos, kuria atidarinėsite CSV/TSV failą.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi komponentai šiuo metu nustatyti šiam web formos mazgui.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lt: Spauskite ant komponento pavadinimo jei norite jį redaguoti.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
lt: Šie leidimai nurodo kurioms rolėms leidžiama pateikti formą. Tai neuždraudžia formos peržiūrėti. Jei reikia užkirsti kelią visam webformos puslapiui naudokitės turinio draudimo moduliais tokiais kaip <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> ar <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
lt: Rolės kurioms leidžiama užpildyti formą

en: Show complete form in teaser
lt: Rodyti visą formą įžangoje

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
lt: Rodyti šio mazgo formą įžangoje

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
lt: Įprastai pateikimo mygtuko tekstas šiai formai yra <em>Siųsti</em>. Įveskite naują pavadinimą.

en: The entered email address %address is not a valid address.
lt: Įvestas el. pašto adresas  %address netinkamas.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
lt: Čia yra galimi laukelių tipai jūsų įdiegtai Webformai. Jūs galite išjungti bet kurį komponentą atžymėdami langelį. Tik pažymėti komponentai bus galimi naujosm formoms.

en: Default e-mail values
lt: Numatytos el. pašto reikšmės

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lt: Numatytas siuntėjo adresas siunčiamiems pateikimams; dažniausiai el. pašto adresas formos kūrėjo.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: Form submission from: %title
lt: Formos pateikimas iš: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Allow cookies for tracking submissions
lt: Leisti sausainėlius (cookies) pateikimų sekimui

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
lt: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Sausainėliai (Cookies)</a> gali būt naudojami užkirsti kelią tam pačiam lankytojui daug kartų pateikti formą. Ši galimybė nereikalinga jei ribojami pateikimai kiekvienam lankytojui, kadangi gali padidinti ribojimą kaikuriais atvejais. Bet sausainėlių Webforma taip pat naudoja IP adresus ir registruotus narius, kad neleistų daug kartų pateikti formos.

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: Default export delimiter
lt: Numatytasis eksportavimo skirtukas

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Select the user roles that may submit each individual webform
lt: Pasirinkite narių rolę kuri galės pateikti kiekvieną individualią webformą

en: Disable Webform submission access control
lt: Išjungti Webforms pateikimo priėjimo kontrolę

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
lt: Paprastai konfigūruojant formą administratorius gali pasirinkti kuri rolė galės pateikti formą. Jūs galite leisti nariams visada pildyti formą jei naudojate atskirą mazgų priėjimo modulį kuris kontroliuoja web formos mazgus.

en: Form: !form
lt: Forma: !form

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
lt: Galite naudoti specialų token šiame laukelyje kurį pakeis dinaminė reikšmė.

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Webform confirmation
lt: Webformos konfigūravimas

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Website timezone
lt: Svetainės laiko juosta

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Use a textfield for year
lt: Metams naudoti teksto laukelį

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lt: Jei pažymėta, datos teksto laukelis naudos tekstinį laukelį. Kitu atveju bus naudojamas pasirenkamas sąrašas.

en: Entered !name is not a valid date.
lt: Įvesta !name neteisinga data.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lt: Laukelių rinkiniai suteikia galimybę sugrupuoti daug laukelių į grupes.

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lt: Laukas, nematomas vartotojui, bet įrašomas pateikiant.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lt: Parodo tekstą HTML formatu formoje; nepakeičia lauko.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lt: %name netinkamas laikas.

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Translation updates
lt: Vertimo atnaujinimai

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Parent term(s)
lt: Termino tėvukas

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Adjust top margin
lt: Nustatyti viršutinę paraštę

en: Keep menu at top of page
lt: Laikyti meniu puslapio viršuje

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
lt: Jei šiam tikslui buvo įdiegtas Utility modulis jie gali būt saugiai išjungtas ir išdiegtas.

en: Move local tasks into menu
lt: Perkelti vietines užduotis į meniu

en: Administration menu settings
lt: Administravimo meniu nuostatos

en: Parent link ID
lt: Tėvinės nuorodos ID

en: Display additional data for each menu item
lt: Rodyti papildomus duomenis kiekvienam meniu elementui

en: Display the selected items next to each menu item link.
lt: Rodyti pasirinktus elementus prie kiekvieno meniu punkto nuorodos.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
lt: Jei įjungta visi meniu elementai yra rodomi nepriklausomai nuo jūsų svetainės nuostatų. <em>Atminkite: Neįjunkite veikiančioje svetainėje.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
lt: Įjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą. Administravimo meniu taip pat rodomas anoniminiams ir prisijungusiems nariams taip pat suteikia galimybę savitiems moduliams pridėti meniu punktus. Meniu integracija gali variuoti priklausomai nuo modulių, pvz.: modulis <a href="@drupal">Devel</a> suteikia greitą prieigą prie kūrėjo įrankių.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
lt: Administravimo meniu nuostatų puslapis suteikia galimybę pakeisti kai kurių meniu elementų elgiasi ir atvaizdavimą. Kadangi atvaizdavimas priklauso nuo svetainės temos todėl svarbius pakeitimus reiktu atlikti svetainės temos CSS bylose. Platesnę informaciją rasite README.txt byloje.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
lt: Meniu punktai rodomi administravimo meniu priklauso nuo nario, kuris peržiūri, leidimų. Pirmiausia administravimo meniu rodomas nariams kurie turi <em>Naudotis administravimo meniu</em>(admin_menu modulis) leidimą. Antra narys turi priklausyti rolei kurie turi <em>Naudotis administravimo puslapiais</em> (sistemos modulis) leidimą, tam kad matytų administravimo nuorodas. Ir trečia tik dabar leidžiamos nuorodos matomos; pvz.: jei narys neturi leidimų <em>Administruoti leidimus</em> (narių modulis) ir <em>Administruoti narius</em> (narių modulis) jam nebus rodomas <em>Narių valdymas</em> meniu punktas.

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: Adjust administration menu settings.
lt: Derinti administravimo meniu nuostatas.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
lt: Teikia iškrentanti meniu daugeliui administravimo užduotims ir kitiems tikslams (nariams su tinkamais leidimais).

en: - All -
lt: - Visos -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Textarea
lt: Tekstinė zona

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: The string has been saved.
lt: Eilutė išsaugota

en: The language selected for import is not supported.
lt: Pasirinkta kalba importavimui nepalaikoma

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lt: Pasirodo vertimo failui %filename trūksta arba blogai suformatuota antraštė (header).

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lt: Importuota %file į %locale: %number eilutės pridėtos, %update eilutės atnaujintos ir  %delete pašalintos.

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo faile %filename yra klaida: "msgctxt" nesitikėta eilutėje %line.

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: @project issue queue
lt: @project klausimų eilė

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą

en: Developer modules to keep enabled
lt: Kūrėjo moduliai kuriuos laikyti įjungtus

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: Hello <strong>@username</strong>
lt: Tu <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
lt: Rodyti trumpinius

en: Administration menu Toolbar style
lt: Administravimo meniu Įrankinės stilius

en: A better Toolbar.
lt: Geresnė įrankinė.

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Unique
lt: Unikalus

en: Check for updates of disabled modules and themes
lt: Tikrinti ar yra atnaujinimų išjungtiems moduliams ir temoms.

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: Path to uploaded files relative to the document root.
lt: Kelias atsiustiems failams giminingas dokumento šaknims.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: CKEditor Global Profile
lt: CKEditor globalus profilis

en: The language for the CKEditor interface.
lt: CKEditor sąsajos kalba.

en: Choose a CKEditor skin.
lt: Pasirinkti CKEditor skiną.

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: the list of common problems
lt: sąrašas bendrų problemų

en: Site maintenance account
lt: Svetainės valdytojo paskyra

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
lt: @count neleidžiama HTML eilutė %file
    @count neleidžiamos HTML eilutės %file
    @count neleidžiamų HTML eilučių %file

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: There is currently no content classified with this term.
lt: Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: In database
lt: Duomenų bazėje

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lt: Specialus tekstinis laukelis, priimantis el. pašto adresus.

en: Select options
lt: Pasirinkimo nustatymai

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: Other...
lt: Kita...

en: Maximum length of the textfield value.
lt: Maksimalus teksto laukelio reikšmės ilgis.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
lt: Reikšmė %value jau buvo pateikta laukelyje %title. Tikriausiai Jūs jau pildėte šią formą arba Jums reikia naudoti kitą reikšmę.

en: The date this submission was submitted.
lt: Pateikimo data

en: Choose aliases to delete
lt: Pasirinkite pervadinimus kuriuos norite pašalinti

en: All aliases
lt: Visi pervadinimai

en: Delete configuration profile
lt: Pašalinti konfigūravimo profilį

en: The file has been renamed to %filename.
lt: Failas pervadintas į %filename.

en: %filename has been uploaded.
lt: %filename atsiųstas.

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų direktorijos kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: Directory %dirname is not accessible.
lt: Direktorija %dirname nepasiekiama.

en: Access to %directory was denied.
lt: Priėjimas prie %directory uždraustas.

en: You can not perform this operation.
lt: Jūs negalite atlikti šio veiksmo.

en: Administer IMCE
lt: Administruoti IMCE

en: {current} of {total}
lt: {current} iš {total}

en: « Prev
lt: « Atgal

en: Translation update status
lt: Vertimų atnaujinimo būsena

en: All your translations are up to date
lt: Visi vertimai naujausi

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Display file browser tab in user profile pages.
lt: Rodyti failų naršyklės kortelę nario profilio puslapiuose.

en: Insert file
lt: Įterpti failą

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
lt: Pasirinkite kelio tipus be pervadinimų, kuriems norite sugeneruoti URL pervadinimus.

en: User paths
lt: Narių keliai

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
lt: Pasirinkite kurias kalbas atsiųsti ir atnaujinti. Jei nepasirinksite nei vienos, visos bus atnaujintos.

en: Refresh information
lt: Atnaujinti informacija

en: Fetched information about available updates from the server
lt: Paimta informacija apie galimus atnaujinimus iš serverio

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
lt: Vertimo atnaujinimai pakeis jau egzistuojančius, nauji taip bus pridėti

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
lt: Sąrašas naujausiai importuotų vertimų ir galimi atnaujinimai įjungtiems projektams.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
lt: Jei yra galimas atnaujinimas Jūs galite spausti Atnaujinti, taip atsiųsite ir importuosite atnaujinimus. Galite redaguoti konfigūracija, kad atnaujinimai vyktų automatiškai <a href="@update-settings">Vertimų atnaujinimo puslapyje</a>

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
lt: Naujas ar atnaujintas vertimas galimas dabar įjungtiems moduliams ar temoms. Norėdami patikrinti atnaujinimus apsilankykite <a href="@check_manually">vertimų atnaujinimo puslapį</a>.

en: Error opening socket @socket
lt: Klaida atveriant lizdą (socket) @socket

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Change view
lt: Pakisti viazdą

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: Whether or not to show the disable/enable rich text editor toggle below the textarea.
lt: Ar rodyti mygtuką prie teksto sričių.

en: Useful links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.
lt: Naudingos nuorodos: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.

en: Developer's Guide
lt: Kūrėjo gidas

en: User's Guide
lt: Naudotojo gidas

en: Add new view
lt: Pridėti naują vaizdą

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
lt: Įveskite mašinom suprantama šio formos elemento raktas. Gali būt sudarytas iš raidžių ir skaičių bei apatinio brūkšnio. Šis raktas bus naudojamas kaip atributo pavadinimas. Ši reikšmė neturi jokios įtakos duomenų saugojimui, bet naudinga darant savitą formos apdorojimą.

en: Content paths
lt: Turinio keliai

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
lt: Rolių, priskirtų vartotojo paskyrai, pavadinimų, atskirtų kableliais, sąrašas.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
lt: Rolių, priskirtų vartotojo paskyrai, ID, atskirtų kableliais, sąrašas.

en: Add view from template
lt: Pridėti vaizdą iš šablono

en: Show "Page not found"
lt: Rodyti "Puslapis nerastas"

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

[ctx: Sort order]
en: Date
lt: Data

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lt: Alfabetinis

en: Save & exit
lt: Išsaugoti ir išeiti

en: Continue & edit
lt: Tęsti ir redaguoti

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
lt: * Visi pakeitimai išsaugomi laikinai. Spauskite Saugoti tam, kad pakeitimai išsisaugotų. Spauskite Atšaukti - jei norite atmesti pakeitimus.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lt: Keiskite vaizdų rodymus arba pridėkite naujus.

en: edit view name/description
lt: redaguoti vaizdo pavadinimą/aprašymą

en: Add !display
lt: Pridėti !display

en: All displays
lt: Visi rodymai

en: This @display_type (override)
lt: Šiam @display_type (perrašyta)

en: Configure @type: @item
lt: Konfigūruojama @type: @item

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas

en: Create a page
lt: Sukurti puslapį

en: Create a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Include an RSS feed
lt: Įtraukti RSS teikimą

en: Create a block
lt: Sukurti bloką

en: of type
lt: tipas

en: tagged with
lt: pažymėta

en: Localization update
lt: Lokalizacijos atnaujinimas

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
lt: Automatiškai atsiunčia ir atnaujina vertimus.

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Determines the placement of the component's label.
lt: Nustatykite komponento žymės vietą.

en: Unsorted
lt: Nerikiuojama

en: Path module form elements
lt: Path modulio formų elementai

en:  new
lt:  nauja

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
lt: Token kuriuos galite panaudoti el. pašto laiške rasite žemiau.

en: Private fields are shown only to users with results access.
lt: Privatus laukelis rodomas tik nariams turintiems rezultatų peržiūrėjimo teise.

en: Hide (do not display image)
lt: Paslėpta (nerodyti paveikslėlio)

en: Create a new profile
lt: Sukurti naują profilį

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
lt: Rodyti "rich" redaktoriaus įjungimo mygtuką

en: Toolbar state on startup
lt: Įrankių juostos būsena startavimo metu

en: The toolbar will start in an expanded or collapsed state.
lt: Ar įrankių juostą bus išplėsta ar suskleista.

en: Automatically detect the user language.
lt: Automatiškai nustatyti naudotojo kalbą.

en: CKEditor website
lt: CKEditor svetainė

en: Profiles are linked with input format types. A CKEditor profile defines which buttons are available in the editor, how the editor is displayed, and a few other editor functions. The Global Profile stores some general information about CKEditor.
lt: Profiliai susiję su įvesties formato tipais. CKEditor profiliai nustato kokie redaktoriaus mygtukai bus galimi, kaip rodomas redaktorius ir kitos funkcijos. Globalus profilis saugo pagrindinę informacija apie CKEditor.

en: Should rich text editing be enabled or disabled by default in textarea fields? If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
lt: Ar "rich" teksto redaktorius turėtų būt įjungtas ar išjungtas teksto srityse? Jei išjungtas redaktorius dar galės būt įjungtas pasinaudojus įjungimo mygtuku prie teksto srities.

en: Editor interface width in pixels or percent.
lt: Redaktoriaus sąsajos plotis pikseliais arba procentais.

en: Generate automatic URL alias
lt: Automatiškai generuoti URL pervadinimus

en: Uncheck this to create a custom alias below.
lt: Nuimkite varnelę jei norite redaguoti žemiau.

en: Configure URL alias patterns.
lt: Konfigūruoti URL pervadinimų modelius.

en: Use a pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
lt: Redaguoti atnaujinimai paliekami, tik ankščiau importuoti perrašomi, nauji vertimai pridedami

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
lt: Visi egzistuojantys vertimai paliekami pridedami tik nauji.

en: @language: <em>No installed translation</em>
lt: @language: <em>Vertimai neįdiegti</em>

en: Uninstalled translation available
lt: Galimas neįdiegtas vertimas

en: No available translations found
lt: Nerasta galimų vertimų

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
lt: %language vertimo eilučių pridėta: !add, atnaujinta: !update, pašalinta: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
lt[0]: @count projektas atnaujintas: @projects.
lt[1]: @count projektai atnaujinti: @projects.
lt[2]: @count[2] projektų atnaujinta: @projects.

en: %name field value of @value must be numeric.
lt: %name laukelio reikšmė @value turi būt skaičius.

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Text for the close button.
lt: Uždarymo mygtuko tekstas

en: Prefix text placed to the left of the textfield
lt: Tekstas rodomas laukelio kairėje

en: Postfix text placed to the right of the textfield
lt: Tekstas rodomas teksto laukelio dešinėje.

en: Display "Access Denied"
lt: Rodyti "Prieiga draudžiama"

en: Browse available tokens.
lt: Naršyti galimus token.
