Smart Chart (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
