Smart Chart (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Close
am: ዝጋ
