Smart Chart (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Refresh
bg: Обновяване
