Smart Chart (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: New
bo: གསར་བ

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད
