Smart Chart (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj
