Smart Chart (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Break
ca: Interromp

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Refresh
ca: Refresca

en: Close
ca: Tanca

en: New
ca: Nou

en: Expand
ca: Expandeix

en: Please confirm
ca: Confirmeu si us plau
