Smart Chart (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Close
cy: Yn agos
