Smart Chart (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: New
el: Δημιουργία

en: Expand
el: Επέκταση
