Smart Chart (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Refresh
eo: Renovigu
