Smart Chart (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Refresh
eu: Berritu

en: Close
eu: Itxi

en: New
eu: Berriak

en: Expand
eu: Zabaldu
