Smart Chart (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Close
fi: Sulje

en: New
fi: Uusi

en: Expand
fi: Laajenna

en: Delete node
fi: Poista solmu

en: Add node
fi: Lisää solmu

en: Please confirm
fi: Vahvista

en: Add content types
fi: Lisää sisällön tyypit
