Smart Chart (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag
