Smart Chart (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Remove
fr: Retirer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Break
fr: Saut

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Refresh
fr: Actualiser

en: Close
fr: Fermer

en: New
fr: Nouveau

en: Expand
fr: Déplier

en: Delete node
fr: Supprimer le nœud

en: Add node
fr: Ajouter un nœud

en: Please confirm
fr: Veuillez confirmer

en: Confirm action
fr: Confirmer l'action
