Smart Chart (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Close
gl: Pechar

en: New
gl: Novo

en: Expand
gl: Despregar

en: Add node
gl: Engadir nodo
