Smart Chart (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Close
hi: बंद करे

en: New
hi: नया

en: Expand
hi: विस्तृत करें
