Smart Chart (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Break
hu: Törés

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Close
hu: Bezár

en: New
hu: Új

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: Delete node
hu: Tartalom törlése

en: Please confirm
hu: Megerősítés szükséges
