Smart Chart (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Add
ka: დამატება

en: Refresh
ka: განახლება

en: New
ka: ახალი
