Smart Chart (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Close
lt: Uždaryti

en: New
lt: Naujas

en: Expand
lt: Išplėsti
