Smart Chart (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Close
lv: Aizvērt

en: New
lv: Jauns
