Smart Chart (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Add
mk: Додај
