Smart Chart (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Close
mr: बंद
