Smart Chart (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Break
nl: Pauze

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Refresh
nl: Verversen

en: Close
nl: Sluiten

en: New
nl: Nieuwe

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Delete node
nl: Node verwijderen

en: Please confirm
nl: Bevestig alstublieft
