Smart Chart (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: Refresh
os: Сног кæн
