Smart Chart (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Close
fa: بستن
