Smart Chart (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Break
ro: Pauză

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Close
ro: Închideți

en: New
ro: Nou

en: Expand
ro: Expandare

en: Delete node
ro: Ștergeți nodul
