Smart Chart (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Break
ru: перерыв

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Refresh
ru: Обновить

en: Close
ru: Закрыть

en: New
ru: Новое

en: Expand
ru: Развернуть

en: Delete node
ru: Удалить материал

en: Please confirm
ru: Пожалуйста, подтвердите
