Smart Chart (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Close
te: మూసివేయి
