Smart Chart (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Close
ug: يېپىش
