Smart Chart (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Break
uk: Зупинити

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Refresh
uk: Оновити

en: Close
uk: Закрити

en: New
uk: Нові

en: Expand
uk: Розкрити

en: Delete node
uk: Видалити матеріал

en: Add node
uk: Додати вузол
