Smart Chart (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Close
vi: Đóng

en: New
vi: Mới

en: Expand
vi: Mở rộng
