Smart Chart (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Refresh
ar: تحديث

en: Close
ar: إغلاق

en: New
ar: جديد

en: Expand
ar: توسيع
