Smart Chart (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Close
ast: Zarrar
