Smart Chart (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Expand
be: Разгарнуць
