Smart Chart (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Break
da: Linjeskift

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Refresh
da: Opdatér

en: Close
da: Luk

en: New
da: Ny

en: Expand
da: Udvid

en: Delete node
da: Slet indholdselement

en: Please confirm
da: Bekræft venligst
